fbpx
Call Button

Teknologi Biokejuruteraan

Direktori Kakitangan

Ms. Fara Wahida binti Ahmad Hamidi

Ms. Fara Wahida binti Ahmad Hamidi

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2089

Email: farahamidi@unikl.edu.my

Assoc. Prof. Ts Dr.  Ruzainah binti Ali@Jaafar

Assoc. Prof. Ts Dr. Ruzainah binti Ali@Jaafar

Profesor Madya

Hubungi

Telefon 606 551 2146

Email: ruzainah@unikl.edu.my

Dr. Leong Chean Ring

Dr. Leong Chean Ring

PENYELARAS / PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2155

Email: crleong@unikl.edu.my

Ts Dr. Zainatul ‘Asyiqin binti Shamsuddin

Ts Dr. Zainatul ‘Asyiqin binti Shamsuddin

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2046

Email: zainatul@unikl.edu.my

Ms Norhani binti Jusoh

Ms Norhani binti Jusoh

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2105

Email: norhani@unikl.edu.my

Dr. Rozyanti binti Mohamad

Dr. Rozyanti binti Mohamad

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2077

Email: rozyanti@unikl.edu.my

Ts Nurul Faezawaty binti Jamaludin

Ts Nurul Faezawaty binti Jamaludin

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2026

Email: faezawaty@unikl.edu.my

Dr. Nik Ida Mardiana binti Nik Pa

Dr. Nik Ida Mardiana binti Nik Pa

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2105

Email: nikmardiana@unikl.edu.my

Dr Nurdiyana binti Husin

Dr Nurdiyana binti Husin

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2105

Email: nurdiyana@unikl.edu.my

Ts Dr Mohamad Zulkeflee bin Sabri

Ts Dr Mohamad Zulkeflee bin Sabri

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2156

Email: mzulkeflee@unikl.edu.my

Mr. Syahnizam bin Md Padollah

Mr. Syahnizam bin Md Padollah

JURUTEKNIK KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2138

Email: syahnizam@unikl.edu.my

Mr. Muhamad Yusof bin Abdul Hadi

Mr. Muhamad Yusof bin Abdul Hadi

JURUTEKNIK

Hubungi

Telefon 606 551 2141/2138

Email: myusof@unikl.edu.my

Ms. Norhasliana binti Che Hassan

Ms. Norhasliana binti Che Hassan

JURUTEKNIK

Hubungi

Telefon 606 551 2138

Email: norhasliana@unikl.edu.my

UNIVERSITI KUALA LUMPUR
Branch Campus Malaysian Institute of Chemical & Bioengineering Technology (UniKL MICET)

Lot 1988, Kawasan Perindustrian Bandar Vendor, Taboh Naning,
78000 Alor Gajah, Melaka.

+606 – 551 2105

+606 – 551 2001

BERHUBUNG DENGAN #uniklmicetofficial

Laman web UniKL dibangunkan & dikendalikan oleh
Penjenamaan Korporat & Komunikasi Strategik
Jabatan (CBSCD)

 

ms_MYMalay