fbpx
Call Button

Teknologi Kejuruteraan Proses

Utama > Akademik > Teknologi Kejuruteraan Proses > Direktori Kakitangan

Direktori Kakitangan

Dr Mohd Razealy bin Anuar

Dr Mohd Razealy bin Anuar

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2022

Email: mohdrazealy@unikl.edu.my

Dr Indok Nurul Hasyimah binti Mohd Amin

Dr Indok Nurul Hasyimah binti Mohd Amin

Profesor Madya

Hubungi

Telefon 606 551 2023

Email: nurulhasyimah@unikl.edu.my

Assoc Prof Dr Kelly Yong Tau Len

Assoc Prof Dr Kelly Yong Tau Len

Profesor Madya

Hubungi

Telefon 606 551 2085

Email: kytlen@unikl.edu.my

Ts Dr Zulhafiz bin Tajudin

Ts Dr Zulhafiz bin Tajudin

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2139

Email: zulhafiz@unikl.edu.my

Dr Amin Safwan bin Alikasturi

Dr Amin Safwan bin Alikasturi

Hubungi

Telefon 606 551 2107

Email: aminsafwan@unikl.edu.my

Dr Aliff Radzuan Bin  Mohamad Radzi

Dr Aliff Radzuan Bin Mohamad Radzi

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2107

Email: aliffradzuan@unikl.edu.my

Dr Nor Shahirah binti Mohd Nasir

Dr Nor Shahirah binti Mohd Nasir

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2077

Email: norshahirah@unikl.edu.my

Dr Law Jeng Yih

Dr Law Jeng Yih

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2032

Email: jylaw@unikl.edu.my

Ms. Nadia binti Isa

Ms. Nadia binti Isa

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2072

Email: nadiaisa@unikl.edu.my

Ms. Nor Aini binti Burok

Ms. Nor Aini binti Burok

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2042

Email: norainib@unikl.edu.my

Ms. Norulakmal binti Nor Hadi

Ms. Norulakmal binti Nor Hadi

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2031

Email: norulakmal@unikl.edu.my

Ms. Faridah binti Ghafar

Ms. Faridah binti Ghafar

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2019

Email: faridahg@unikl.edu.my

Mr. Azrin bin Abdul Rahman

Mr. Azrin bin Abdul Rahman

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2175

Email: azrin@unikl.edu.my

Mr. Syed Azhar bin Syed Ab Rahman

Mr. Syed Azhar bin Syed Ab Rahman

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2009

Email: syedazhar@unikl.edu.my

Dr. Wan Noor Aidawati binti Wan Nadhari

Dr. Wan Noor Aidawati binti Wan Nadhari

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2032

Email: wan.noor.aidawati@unikl.edu.my

Mr. Zainal Abidin bin Mohd Yusof

Mr. Zainal Abidin bin Mohd Yusof

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2155

Email: zainalabidinm@unikl.edu.my

Ms. Nazerah binti Ahmad

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2105

Email: nazerah@unikl.edu.my

Ms Zuraidah Binti Rasep

Ms Zuraidah Binti Rasep

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2046

Email: zuraidahr@unikl.edu.my

Ms. Aiza Syuhaniz binti Salleh

Ms. Aiza Syuhaniz binti Salleh

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2023

Email: Aiza@unikl.edu.my

Ms. Marmy Roshaidah binti Mohd Salleh

Ms. Marmy Roshaidah binti Mohd Salleh

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2022

Email: marmy@unikl.edu.my

Mr. Syahidi Fadzli bin Alfan

Mr. Syahidi Fadzli bin Alfan

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2036

Email: syahidi@unikl.edu.my

Dr. Ahmad Azahari bin Hamzah

Dr. Ahmad Azahari bin Hamzah

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2030

Email: ahmadazahari@unikl.edu.my

Mr. Mohd Fairuz bin Mohd Azmi

Mr. Mohd Fairuz bin Mohd Azmi

JURUTEKNIK

Hubungi

Telefon 606 551 2115

Email: fairuz@unikl.edu.my

Mr. Mohd Anif bin Basir

Mr. Mohd Anif bin Basir

PEGAWAI TEKNIKAL

Hubungi

Telefon 606 551 2075

Email: mohdanif@unikl.edu.my

Mr. Mohd Firdaus bin Hussain

Mr. Mohd Firdaus bin Hussain

JURUTEKNIK

Hubungi

Telefon 606 551 2130

Email: mfirdaushussain@unikl.edu.my

Ts Mohd Zamzuri bin Ismail

Ts Mohd Zamzuri bin Ismail

Pegawai Teknikal Kanan

Hubungi

Telefon 606 551 2115

Email: mohdzamzuri@unikl.edu.my

Mr. Mohamad Hanif bin Marham

Mr. Mohamad Hanif bin Marham

JURUTEKNIK

Hubungi

Telefon 606 551 2102

Email: mhanif@unikl.edu.my

Mr. Azam bin Mohamad

Mr. Azam bin Mohamad

JURUTEKNIK

Hubungi

Telefon 606 551 2134

Email: azam@micet.unikl.edu.my

Mr. Sulaiman bin Othman

Mr. Sulaiman bin Othman

JURUTEKNIK KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2130

Email: sulaimano@unikl.edu.my

Mr. Mohd Khairol bin Mohd Taib

Mr. Mohd Khairol bin Mohd Taib

JURUTEKNIK KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2102

Email: mohdkhairol@unikl.edu.my

Mr. Mohd Fauzi bin Rosli

Mr. Mohd Fauzi bin Rosli

JURUTEKNIK

Hubungi

Telefon 606 551 2130

Email: mfauzir@unikl.edu.my

Mr. Atif Sapiei bin Mohd Saill

Mr. Atif Sapiei bin Mohd Saill

JURUTEKNIK

Hubungi

Telefon 606 551 2102

Email: atifsapiei@unikl.edu.my

UNIVERSITI KUALA LUMPUR
Branch Campus Malaysian Institute of Chemical & Bioengineering Technology (UniKL MICET)

Lot 1988, Kawasan Perindustrian Bandar Vendor, Taboh Naning,
78000 Alor Gajah, Melaka.

+606 – 551 2105

+606 – 551 2001

BERHUBUNG DENGAN #uniklmicetofficial

Laman web UniKL dibangunkan & dikendalikan oleh
Penjenamaan Korporat & Komunikasi Strategik
Jabatan (CBSCD)

 

ms_MYMalay