fbpx
Call Button

Asas Teknikal

Utama > Akademik > Asas Teknikal > Direktori Kakitangan

Direktori Kakitangan

Dr. Siti Hartini Hamdan

Dr. Siti Hartini Hamdan

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2031

Email: sitihartini@unikl.edu.my

Dr. Nazatulshima binti Hassan

Dr. Nazatulshima binti Hassan

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2026

Email: nazatulshima@unikl.edu.my

Mr. Abdul Hakim bin Hj. Abu Bakar

Mr. Abdul Hakim bin Hj. Abu Bakar

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2140

Email: abdulhakim@unikl.edu.my

Ms. Teo Siew Hway

Ms. Teo Siew Hway

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2032

Email: shteo@unikl.edu.my

Ms Haniza binti Kahar

Ms Haniza binti Kahar

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2026

Email: hanizakahar@unikl.edu.my

Ms Azlina binti Din

Ms Azlina binti Din

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2024

Email: azlinadin@unikl.edu.my

Ms. Asimi Ana binti Ahmad

Ms. Asimi Ana binti Ahmad

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2154

Email: asimi@micet.unikl.edu.my

Ms. Siti Nur Elmi binti Abdul Aziz

Ms. Siti Nur Elmi binti Abdul Aziz

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2025

Email: sitinurelmi@unikl.edu.my

Ms. Nurul Nabihah binti Rahman

Ms. Nurul Nabihah binti Rahman

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2022

Email: nurulnabihah@unikl.edu.my

Mr. Mohd Nasir bin Mahmud

Mr. Mohd Nasir bin Mahmud

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2077

Email: nasir@unikl.edu.my

Ms Norhayati binti Mohd Idrus

Ms Norhayati binti Mohd Idrus

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2022

Email: norhayatimi@unikl.edu.my

Ms. Izume Ayuna binti Mohd Khamil

Ms. Izume Ayuna binti Mohd Khamil

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2155

Email: izume@unikl.edu.my

Ms. Zaida Rahayu binti Yet

Ms. Zaida Rahayu binti Yet

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2025

Email: zaida@unikl.edu.my

Dr Yushazaziah binti Mohd Yunos

Dr Yushazaziah binti Mohd Yunos

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2000

Email: yushazaziah@unikl.edu.my

Mr. Mohd Nizam bin Zahari

Mr. Mohd Nizam bin Zahari

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2121

Email: nizamzahari@unikl.edu.my

Mr. Mohd Fauzi Jenas

Mr. Mohd Fauzi Jenas

PEGAWAI TEKNIKAL

Hubungi

Telefon 606 551 2075

Email: mfauzi@unikl.edu.my

Mr. Rezuwan Sarin

Mr. Rezuwan Sarin

PEGAWAI TEKNIKAL

Hubungi

Telefon 606 551 2134

Email: rezuwan@unikl.edu.my

Ms. Juhaida Tajuddin

Ms. Juhaida Tajuddin

JURUTEKNIK KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2073

Email: juhaida@unikl.edu.my

Mr. Mohd Fadil bin Md. Amin

Mr. Mohd Fadil bin Md. Amin

JURUTEKNIK KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2130

Email: fadil@unikl.edu.my

Ms. Nur Ahzlinda binti Ahmad

Ms. Nur Ahzlinda binti Ahmad

JURUTEKNIK

Hubungi

Telefon 606 551 2073

Email: nurahzlinda@unikl.edu.my

Mr. Mohd Sukri Rahmat

Mr. Mohd Sukri Rahmat

JURUTEKNIK

Hubungi

Telefon 606 551 2060

Email: mohdsukri@unikl.edu.my

Mr. Mohd Shukri Abd Talib

Mr. Mohd Shukri Abd Talib

JURUTEKNIK

Hubungi

Telefon 606 551 2115

Email: mohdshukri@unikl.edu.my

UNIVERSITI KUALA LUMPUR
Branch Campus Malaysian Institute of Chemical & Bioengineering Technology (UniKL MICET)

Lot 1988, Kawasan Perindustrian Bandar Vendor, Taboh Naning,
78000 Alor Gajah, Melaka.

+606 – 551 2105

+606 – 551 2001

BERHUBUNG DENGAN #uniklmicetofficial

Laman web UniKL dibangunkan & dikendalikan oleh
Penjenamaan Korporat & Komunikasi Strategik
Jabatan (CBSCD)

 

ms_MYMalay