fbpx
Call Button

Pembangunan Pelajar dan Gaya Hidup Kampus

Utama > Mengenai Kami > Pasukan Pengurusan > Student Development and Campus Lifestyle (SDCL)

Direktori Kakitangan

Dr Azu Farhana Binti Anuar

Dr Azu Farhana Binti Anuar

Deputy Dean (SDCL)

Hubungi

Telefon 606 5512009

Email: azufarhana@unikl.edu.my

 

Gaya Hidup Kampus

 

Mr. Mohammad Akashah Bin Ahmad Tajuddin

Mr. Mohammad Akashah Bin Ahmad Tajuddin

Assistant Manager

Hubungi

Telefon 606 5512067

Email: akashah@unikl.edu.my

 

Sports & Recreation Unit / Alumni

Mr. Matdali Bin Abu Mansor

Mr. Matdali Bin Abu Mansor

Eksekutif Kanan

Hubungi

Telefon 606 5512096

Email: matdali@unikl.edu.my

Mr. Khyrulnizam Bin Khairudin

Mr. Khyrulnizam Bin Khairudin

Pembantu Pentadbiran III

Hubungi

Telefon 606 5512070

Email: khyrulnizam@unikl.edu.my

 

International Student Unit

Mr. Taufiq Bin Abd Gani

Mr. Taufiq Bin Abd Gani

International Student Representative Officer

Hubungi

Telefon 606 551 2035

Email: taufiq@unikl.edu.my

 

Welfare & Accommodation Unit

Mr. Mohd Nor Razlin Bin Abd Razak

Mr. Mohd Nor Razlin Bin Abd Razak

PEGAWAI PENTADBIRAN

Hubungi

Telefon 606 5512143

Email: mohd.nor.razlin@unikl.edu.my

Ms. Norwati Binti Alias

Ms. Norwati Binti Alias

PEMBANTU TADBIR 1

Hubungi

Telefon 606 5512074

Email: norwati@unikl.edu.my

 

Student Development

Ms. Intan Norjahan Binti Azman

Ms. Intan Norjahan Binti Azman

Ketua Bahagian

Hubungi

Telefon 606 5512028

Email: intannorjahan@unikl.edu.my

Mr. Mhd Kasman B Kasim

Mr. Mhd Kasman B Kasim

Eksekutif Kanan

Hubungi

Telefon 606 5512074

Email: mkasman@unikl.edu.my

 

General Studies Unit

Assoc. Prof. Dr. Azman Bin Yusof

Assoc. Prof. Dr. Azman Bin Yusof

Profesor Madya

Hubungi

Telefon 606 5512168

Email: azmanyusof@unikl.edu.my

Dr. Anisah Bahyah binti  Ahmad

Dr. Anisah Bahyah binti Ahmad

Senior Lecturer - Coordinator

Hubungi

Telefon 606 5512030

Email: anisah@unikl.edu.my

Ms. Sa’adiah Binti Hussin

Ms. Sa’adiah Binti Hussin

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 5512122

Email: saadiah@unikl.edu.my

Ms. Mariati Binti Mohd Salleh

Ms. Mariati Binti Mohd Salleh

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 5512021

Email: mariati@unikl.edu.my

Ms. Rosiah Binti Othman

Ms. Rosiah Binti Othman

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 5512021

Email: rosiah@unikl.edu.my

Ms Norhayati Binti Saharuddin

Ms Norhayati Binti Saharuddin

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2025

Email: norhayatis@unikl.edu.my

 

Counseling & Career Development Unit

Ms. Nurul Adila Binti Ahamad Tajuddin

Ms. Nurul Adila Binti Ahamad Tajuddin

Kaunselor

Hubungi

Telefon 606 5512176

Email: nuruladila@unikl.edu.my

 

MeSRA

Mr. Muazzin Bin Mupit

Mr. Muazzin Bin Mupit

Ketua MeSRA

Hubungi

Telefon 606 551 2011

Email: muazzin@unikl.edu.my

Ms Nor Sherah binti Abd Rasid

Ms Nor Sherah binti Abd Rasid

Eksekutif

Hubungi

Telefon 606 5512011

Email: norshaerah@unikl.edu.my

Ms. Siti Nuraiha Binti Abdul Jalil

Ms. Siti Nuraiha Binti Abdul Jalil

PEMBANTU TADBIR II

Hubungi

Telefon 606 5512055

Email: sitinuraiha@unikl.edu.my

 

UniKL MICET Islamic Centre

Penyelaras

Assoc. Prof. Dr. Azman Bin Yusof

Assoc. Prof. Dr. Azman Bin Yusof

Profesor Madya

Hubungi

Telefon 606 5512168

Email: azmanyusof@unikl.edu.my

UNIVERSITI KUALA LUMPUR
Branch Campus Malaysian Institute of Chemical & Bioengineering Technology (UniKL MICET)

Lot 1988, Kawasan Perindustrian Bandar Vendor, Taboh Naning,
78000 Alor Gajah, Melaka.

+606 – 551 2105

+606 – 551 2001

BERHUBUNG DENGAN #uniklmicetofficial

Laman web UniKL dibangunkan & dikendalikan oleh
Penjenamaan Korporat & Komunikasi Strategik
Jabatan (CBSCD)

 

ms_MYMalay