fbpx
Call Button

Teknologi Kejuruteraan Alam Sekitar dan Teknologi Kejuruteraan Polimer

Direktori Kakitangan

Dr. Fahmi Asyadi Bin Md Yusof

Dr. Fahmi Asyadi Bin Md Yusof

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2105

Email: fahmiasyadi@unikl.edu.my

Teknologi Kejuruteraan Alam Sekitar

Professor Dr. Robert Thomas Bachmann

Professor Dr. Robert Thomas Bachmann

Professor

Hubungi

Telefon 606 551 2157

Email: bachmann@unikl.edu.m

Assoc. Prof. Ts Dr Ahmad Naim bin Ahmad Yahaya

Assoc. Prof. Ts Dr Ahmad Naim bin Ahmad Yahaya

Profesor Madya

Hubungi

Telefon 606 551 2000

Email: ahmadnaim@unikl.edu.my

Dr. Amelia binti Md Som

Dr. Amelia binti Md Som

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2046

Email: ameliamds@unikl.edu.my

Dr. Nor Zalina binti Kasim

Dr. Nor Zalina binti Kasim

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2046

Email: zalina.kasim@unikl.edu.my

Dr. Norilhamiah Yahya

Dr. Norilhamiah Yahya

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 5512163

Email: norilhamiah@unikl.edu.my

Dr. Nadia binti Razali

Dr. Nadia binti Razali

PENYELARAS / PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2014

Email: nadiarazali@unikl.edu.my

Dr. Siti Noorain binti Roslan

Dr. Siti Noorain binti Roslan

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2027

Email: sitinoorain@unikl.edu.my

Ms. Khairul Nadiah binti Ibrahim

Ms. Khairul Nadiah binti Ibrahim

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2105

Email: khairulnadiah@unikl.edu.my

Mr. Mohd Syazwan bin Mohd Ghazali

Mr. Mohd Syazwan bin Mohd Ghazali

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2105

Email: msyazwan@unikl.edu.my

 

Teknologi Kejuruteraan Polimer

Assoc. Prof. Ts Dr. Ong Siew Kooi

Assoc. Prof. Ts Dr. Ong Siew Kooi

Associate Professor & Coordinator Professional Graduateship of Rubber Technology Program (PGRT)

Hubungi

Telefon 606 551 2123

Email: skong@unikl.edu.my

Ts Dr. Muzafar Bin Zulkifli

Ts Dr. Muzafar Bin Zulkifli

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2105

Email: muzafar@unikl.edu.my

Dr. Noor Faizah Binti Che Harun

Dr. Noor Faizah Binti Che Harun

PENYELARAS / PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2024

Email: noorfaizah@unikl.edu.my

Dr. Yusriah Binti Lazim

Dr. Yusriah Binti Lazim

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2023

Email: yusriah@unikl.edu.my

Dr. Raja Nazrul Hakim Bin Raja Nazri

Dr. Raja Nazrul Hakim Bin Raja Nazri

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2077

Email: rajanazrul@unikl.edu.my

Dr. Nor Nadiah binti Mohamad Yusof

Dr. Nor Nadiah binti Mohamad Yusof

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2105

Email: nornadiah@unikl.edu.my

Dr Zaihar Bin Yaacob

Dr Zaihar Bin Yaacob

PENSYARAH KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2156

Email: zaihar@unikl.edu.my

Ms. Suhaini Binti Mamat

Ms. Suhaini Binti Mamat

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2046

Email: suhaini@unikl.edu.my

Ts Mazlina Binti Ghazali

Ts Mazlina Binti Ghazali

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2017

Email: mazlina@unikl.edu.my

Ts Mohd Edyazuan Bin Azni

Ts Mohd Edyazuan Bin Azni

PENSYARAH

Hubungi

Telefon 606 551 2105

Email: edyazuan@unikl.edu.my

Teknologi Kejuruteraan Alam Sekitar

Mr. Mohd Nazri bin Kamisan

Mr. Mohd Nazri bin Kamisan

JURUTEKNIK KANAN

Hubungi

Telefon 606 551 2118

Email: mohdnazrik@unikl.edu.my

Mr. Hairool Hisham bin Roslan

Mr. Hairool Hisham bin Roslan

JURUTEKNIK

Hubungi

Telefon 606 551 2118

Email: hairool@unikl.edu.my

 

Teknologi Kejuruteraan Polimer

Ts Mohd Aizuddin Shahmi Bin A’zim

Ts Mohd Aizuddin Shahmi Bin A’zim

JURUTEKNIK KANAN

Hubungi

Telefon 606 5512124

Email: mohdaizuddin@unikl.edu.my

Mr. Ahmad Fais Bin Daud

Mr. Ahmad Fais Bin Daud

JURUTEKNIK

Hubungi

Telefon 606 5515124

Email: ahmadfais@unikl.edu.my

Mr. Shaipul Bhari Bin Abdol Ghani

Mr. Shaipul Bhari Bin Abdol Ghani

Pegawai Teknikal Kanan

Hubungi

Telefon 606 5512113

Email: saipulbhari@unikl.edu.my

UNIVERSITI KUALA LUMPUR
Branch Campus Malaysian Institute of Chemical & Bioengineering Technology (UniKL MICET)

Lot 1988, Kawasan Perindustrian Bandar Vendor, Taboh Naning,
78000 Alor Gajah, Melaka.

+606 – 551 2105

+606 – 551 2001

BERHUBUNG DENGAN #uniklmicetofficial

Laman web UniKL dibangunkan & dikendalikan oleh
Penjenamaan Korporat & Komunikasi Strategik
Jabatan (CBSCD)

 

ms_MYMalay